Reference

Jak zhodnotili mou práci klienti?

Pana Miška jsme si vybrali pro prodej své nemovitosti po předchozí zkušenosti s koupí jiné nemovitosti. Spolupracovali jsme s ním delší dobu a snažil se vždy vyhovět potřebám naši rodiny. Jeho profesionální přístup usnadnil spoustu vyřizování a zařizování. Po zkušenostech s jiný makléři je pan Miško realitní makléř na svém místě.

manželé R. Prodej, byt 3+1, Hranice


Pan Miško je velmi profesionální, ochotný a spolehlivý makléř s kterým je radost spolupracovat. Po celou dobu byl dostupný, vždy odpovídal na všechny dotazy a informoval mě o všem co se děje. Jeho zájem nekončí předáním nemovitosti. Mohu jedině doporučit.                    

Jaroslav R. Prodej, byt 3+1, HraniceDěkujeme, byla to výborná spolupráce.           
manželé R. Prodej, stavební pozemek, HranicePan Michal Miško vystupoval vůči nám profesionálně, byl vůči našim požadavkům vstřícný a pravidelně nás informoval o jednotlivých krocích od přípravy zprostředkovatelské smlouvy přes zpracování nabídky na prodej domu, výběr klienta, uzavření kupní smlouvy i následných krocích souvisejících s prodejem domu. Byli jsme příjemně překvapeni jeho přístupem a vřele jej doporučujeme.           
Zdenka K.– Prodej, rodinný dům, Pavlovice u PřerovaDěkuji za perfektní přístup od pana Miška, který je opravdu špičkový makléř. Během celého procesu byl k dispozici, vše ochotně vysvětlil kdykoliv bylo potřeba a vycházel maximálně vstříc. Určitě doporučím dále. Díky i paní Žejdlíkové, která byla taky vždy ochotně nápomocná. Z mé strany 100% spokojenost, nemám co vytknout :) 
  Ing. Nela K.– Prodej, byt 3+1, Valašské MeziříčíPan Miško je velice spolehlivý, ochotný a má kompletní přehled o tom co dělá. Jeho slovo má váhu a byla radost s ním spolupracovat. Při jakékoliv další transakci určitě využijeme jeho služeb a vřele ho doporučíme všem svým známým.
  Michal K.– Prodej, byt 3+1, HraniceNaprostá spokojenost!
  Monika H.– Prodej, rodinný dům, HolešovJsme nadšeni z přístupu a spolupráce s p. Miškem. Neustále nás o všem informoval a řešil naše dotazy. Telefon by vzal snad i o půlnoci :-) Vřele doporučujeme.
manželé B.– Prodej, stavební pozemek, HrabůvkaProfesionální a ochotný přístup. Přesné a rychlé informace.
Jan R.– Prodej, rodinný dům, Lipník nad BečvouRychlé a spolehlivé vyřízení – profesionální práce. Děkuji
Vladimír V.– Prodej, zahrada, Lipník nad BečvouVše proběhlo v pořádku, velká spokojenost.
Václav H.– Prodej, stavební pozemek, HraniceDOPORUČUJEME
Z + M Logistics, spol. s.r.o.– Pronájem, byt 2+kk, HraniceDěkuji za profesionální služby.
Jan T.– Prodej, stavební pozemek, HraniceJsem velice spokojena s panem Miškem!!! Budu ho v případě potřeby opět ráda kontaktovat.
Ing. Kristýna M.– Pronájem, byt 2+kk, HranicePříjemné a vstřícné jednání, pozitivní ve všech směrech, nic nebyl problém, perfektní pracovní sehranost pana Buška a pana Miška a jako bonus jejich věčně dobrá nálada,, doporučuji 100%.
Miroslava Z.– Prodej, rodinný dům, VeselíčkoPan Michal Miško byl velmi ochotný a maximálně vstřícný. 100% spokojenost s tímto makléřem.
KOBZ s.r.o. – Prodej, stavební pozemek, HrabůvkaOpravdu děkuji za prodej bytu, my sami jsme měli problém prodat.
Jiří K.– Prodej, byt 1+1, LuboměřPánové Bušek a Miško, kteří s námi spolupracovali, fungovali velice profesionálně. Vyřešili jakýkoli problém nebo odpověděli na naše otázky téměř vždy okamžitě. Celkově jsme tedy se zprostředkováním koupě byli spokojeni.
David P.– Prodej, byt 3+kk, OlomoucJelikož oba pány – Tomáše Buška i Michala Miška znám po profesní stránce již nějakou dobu, bez sebemenších obav jsem se rozhodl pro prodej své nemovitosti přes ně,tudíž přes M&M reality. Od začátku tj. při rozhodování zda-li byt prodat či nechat, mě Tomáš Bušek profesionálně nastínil nynější situaci cen nemovitostí,e­konomiku pro další období dle statistik, atd. Po zvážení všech pro a proti jsem se k prodeji rozhodl. Po cca 14 dnech od zahájení inzerce se prodej uskutečnil. Tuto etapu až do finále-předání klíčů a předávacího protokolu zařizoval Michal Miško. Kvůli mé pracovní vytíženosti, na základě plné moci,zařídil vše potřebné za mě bez jediné chyby nebo problémů. Do budoucna mohu Tomáše a Michala s čistým svědomím všem zájemcům,ať už o prodej nebo koupi nemovitosti, či jiných služeb okolo realit jen doporučit ph
Pavel H.– Prodej, byt 3+kk, OlomoucNejdříve jsem si chtěla prodat dům sama, ale po asi desáte návštěvě různých zájemců mi došla trpělivost.Měla jsem pocit, že můj dům slouží jako „průchoďák“ pro lidi co jdou zrovna kolem a kdo ví, jestli měli vůbec peníze na koupi.Toho času co jsem s každým strávila…uuuuf. Jsem moc ráda, že jsem narazila na pana Zahradila, pana Miška a pana Buška – opravdu profíci každým coulem.Od prohlídek (za to jsem asi nejvděčnější, jelikož mi to bralo čas a nervy), řešení spoustu papírů kolem, běhání po úřadech, smluv a spoustu dalších věcí okolo prodeje (a že jich nebylo málo) až po hladké předání domu kupujícím (i energie za mě přepsali), zajistili pánové vše ve velmi rychlém čase a s péčí s jakou jsem se u obchodníků snad ještě nesetkala. A ten lidský přístup oceňuji nejvíc! Jako bonus mi prodali můj dům ještě o několik set tisíc víc.Tohle bych prostě s takovou bravurou jako pánové makléři nezvládla.Moc děkuji za vše a kdykoliv budu já nebo někdo z mého okolí řešit prodej či nákup nemovitosti tak pan Zahradil, Miško a Bušek jsou pro mě absolutně jasná volba.Vaše vděčná klientka Helena Hlavinková
Helena H.– Prodej, rodinný dům, HraniceRáda bych poděkovala p.Michalu Miškovi z pobočky Hranice,při prodeji nemovitosti a vstřícné jednání. 
Jiřina M.– Prodej, rodinný dům, Luboměř
 Vše proběhlo ke spokojenosti. 

manželé Š.–  Prodej, rodinný dům, Střítež nad LudinouSe službami jsem spokojen, přístup byl u pana Buška a Miška velmi profesionální. Tyhle dva makléře rád doporučím dále. 
Petr B.– Prodej, rodinný dům, Středolesí
 Profesionální přístup od nafocení objektu vč. foto z dronu, přes organizaci prohlídek, přípravu dokumentace a smlouvy až po bleskové převedení kupní ceny. Děkuji a doporučuji.
Romana P. – Prodej, rozestavěný rodinný dům, Hustopeče nad Bečvou
 

Dobrý den chtěla bych tímto velice poděkovat panu Buškovi Miškovi a Kubišovi za perfektně odvedenou práci, hezké chování a slušného jednání. Jsem ráda že jsem natrefila na ty správně lidi, kteří mi pomohli k realizaci mých snů. Děkuji moc.
Lenka K. – Prodej, byt 3+1, Hranice
 Pan Miško, je v právem slova smyslu profesionál. Strašně si jej vážím za jeho přístup a odhodlání. Všechna zátěž byla na jeho bedrech a s noblesou vše zvládl ke spokojenosti všech zúčastněných. Více takových makléřů a hlavně více takových osobností. Děkuji 
Petr K. –  Prodej, byt 3+1, Přerov
 Paní Žejdlíková od prvního okamžiku získala naši důvěru a tuto po celou dobu prodeje neztratila. Ba naopak. Velmi ochotná, plně profesionální. Tandem Žejdlíková – Miško se z našeho pohledu plně osvědčila. Nabyli jsme dojmu , že dělají někdy i více, než je jejich povinností. Můžeme plně doporučit všem Vašim klientům
Dáša H. – Prodej, rodinný dům, Provodovice
 Dobrý den, byla jsem velmi spokojená se službami makléřů paní Heleny Žejdlíkové a pana Michala Miška. Jejich pracovní nasazení bylo na vysoké profesionílní úrovni, skvělá komunikace mezi námi, byly podávány veškeré požadované informace a rychlost prodeje nemovitosti byla skvělá. Děkuji Ilona Kolajová
Ilona K. – Prodej, rodinný dům, Vlčková
 S prací makléře jsme byli velice spokojeni,se vším nás dostatečně informoval. Jeho přístup byl velice vstřícný a proto by jsme ho doporučili i svým známým.Svoji práci dělá podle našeho názoru moc dobře.

Jaroslava P. – Prodej, byt 2+1, HraniceJsem s prací pana Michala Miška velice spokojená. Oceňuji vysoce profesionální přístup, děkuji za rychlé jednání a kvalitní služby! Celkově doporučuji a v budoucnu se opět ráda spolehnu na tohoto makléře.
Kateřina R. – Prodej, byt 2+1, Přerov
 S panem Miškem jsem byla velmi spokojená. Dá se s ním velmi dobře domluvit, reaguje pružně a profesionálně. Všechno proběhlo bez problémů a případné drobnosti obratem vyřešil. Spolupráci s panem Miškem mohu vřele doporučit. 
Jana M. – Prodej, byt 3+1, Olomouc
 Paní Helena Žejdlíková i pan Michal Miško jsou profesionálové minimálně ve svém oboru. Jednají vstřícně, ochotně, srozumitelně, pružně i pečlivě. Takže děkuji ještě jednou.
Lenka V. –  Prodej, chalupa, Chvalčov
 Super spolupráce, tak si představuji profesionální jednání a přístup k zákazníkovi, kéž by to fungovalo i jinde. Mockrát děkujeme panu Miškovi za spolupráci.
Ing. Zdeněk P.– Prodej, rodinný dům, Střítež nad Ludinou
 Se službami pana makléře Miška jsem byla nadmíru spokojena. Makléř byl velmi pružný,vstřícný a ochotný. Mé požadavky vždy vyřešil k mé spokojenosti. Již jednou jsme využili jeho služeb a protože jsme s ním byli velmi spokojeni, tak jsem ho oslovila podruhé 
Olga B.Prodej, rodinný dům, Střítež nad LudinouVše proběhlo naprosto v pořádku.
Ondřej L. – Prodej, stavební pozemek, Hrabůvka
 V domečku bydlíme zatím krátce a proto nelze hodnotit skutečnost, zda li je s ním vše tak, jak by být mělo, to ukáže až čas. Každopádně způsob jednání pana Miška při řešení koupě nemovitosti, by měl být inspirací pro současné i budoucí makléře. Chtěl bych však také vyzdvihnout práci hypotečního specialisty pana Kubiše, se kterým je rovněž radost spolupracovat. Nejsem sice odborníkem na nemovistosti ani finanční poradenství, ale přístup obou výše uvedených pánů byl z mého pohledu na vysoké úrovni.
Tomáš H. – Prodej, rodinný dům, Hranice
 Pan Miško reagoval vždy bez odkladu a na jakýkoliv dotaz odpovídal bez zaváhání. Jsem si jistá, že i po oficiálním ukončení obchodu by byl k dispozici v případě nějakých doplňujících dotazů, že pro něj je klient důležitý stále. Působil naprosto profesionálním dojmem a kdykoliv můžu spolupráci s ním bez zaváhání doporučit! Hezký den. Dagmar Plonková.
Dagmar P. – Prodej, byt 3+1, Hranice
 Obchod s p. Miškem mě mile překvapil. Vše proběhlo velice rychle, přístup byl nadmíru profesionální a celý obchod ve mě zanechal pozitivní dojem. Rád bych pozdvihl lidský faktor – ne každý business se musí dělat v naškrobených oblecích :) Paní Dolanské taktéž děkuji za ochotu a cenné informace.
Michal N. – Prodej, byt 2+1, Lipník nad Bečvou
 Děkuji za profesionální přístup.
Eduard K. – Pronájem, byt 3+kk, LučiceS Michalem Miškem, se mi velmi dobře spolupracovalo. Vše proběhlo rychle a bez komplikací. V průběhu obchodu jsem byla dostatečně informována o následujících krocích a obdržela jsem včas veškerou dokumentaci. Realitní kancelář i jejího makléře doporučuji, jakožto spolehlivý subjekt a spolehlivého zástupce tohoto subjektu. Děkuji a těším se na případnou další spolupráci.
Eva K. – Prodej, byt 2+1, Bělotín
 Tuto realitku můžu vřele doporučit všem, kteří hledají nebo prodávají nemovitost. O vše se makléři postarali a také mě pravidelně informovali o průběhu prodeje, což je hodně důležité. Vyšli mi ve všem vstříc. I když jsem zpočátku nechtěla byt přes realitku prodávat, jsem nakonec moc ráda, že jsem se rozhodla prodej uskutečnit přes tuto realitní kancelář. Takže z mé vlastní zkušenosti s paní Žejdlíkovou a panem Miškem můžu tuto realitní kancelář doporučit.
Pavlína H. – Prodej, byt 2+1, Holešov
 Dobrý den, děkuji mnohokrát pánům Miškovi a Buškovi za mimořádnou profesionalitu během celého procesu koupi nové nemovitosti. Oba pánové byli po celou dobu mimořádně profesionální, ochotní a zdvořilí, přitom neztráceli nikdy nadhled a lidskost. Velice oceňuji flexibilitu obou pánů, kteří byli ochotni realizovat naše schůzky i v pozdním večerních hodinách, neboť jsem jinak velmi pracovně vytížen. Děkuji také za možnost vypracovat po koupi nemovitosti daňové přiznání pro finanční úřad, neboť se, jako většina mužů, naprosto ztrácím ve veškerých formulářích a běhání po úřadech. Děkuji mnohokrát.
Jan L. – Prodej, byt 1+kk, Olomouc
 Při koupi domu jsme měli asi nejlepší makléře. Všichni byli velmi profesionální, příjemní, ochotní a vstřícní. Vše vyřídili, vysvětlili. Jde vidět, že je jejich práce velmi baví. Tímto děkujeme panu Buškovi, Miškovi a také Kubišovi. Můžeme jen doporučit. Děkujeme 
Jakub S. – Prodej, rodinný dům, Bělotín
 Děkujeme za profesionální služby realitních makléřů p. Buška T. a Miška M. z pobočky v Hranicích. Jednání bylo vedeno po profesní i lidské stránce na vysoké úrovni.
Emilie P. – Prodej, byt 3+1, Hranice
 Prodej rodinného domu v Hranicích měl na starost pan Zahradil a pan Miško. S jednáním obou makléřů jsem nad míru spokojena. Pan Zahradil byl velmi milý, ochotný, vstřícný. Mohla jsem se na něj kdykoliv obrátit, na vše odpověděl, poradil, pomohl. Prodej domu tedy proběhl velmi rychle a bez problémů…tímto za naprosto perfektní spolupráci moc děkuji.

Pana Zahradila a pana Miška vřele doporučuji.

Zuzana Š. – Prodej, rodinný dům, HraniceByli jsme maximálně spokojeni s jednáním pana Michala Miška, děkujeme.
manžel S.– Prodej, byt 3+1, Hranice
 Se službami makléřů Buška a Miška jsem byl spokojen. Přístup k mé osobě byl vždy korektní a byl jsem pravidelně informován o stavu vyjednávání a řešení vedoucí ke koupi. Termíny k osobnímu jednání vždy upravili dle mých časových možností. Velice mile jsem byl překvapen i tím že mi zařídili přiznání k dani z nabytí a to podali na příslušný úřad. Který je mimo místo jejich sídla. Zařídili smlouvy na přepojení elektriky. Nevím zda je to běžné ale tímto mi ušetřili spoustu času a starostí v oblasti kde se běžně nepohybuji a složitě bych musel řešit nové smlouvy atd. Tímto bych chtěl vyjádřit poděkování makléřům a přeji vám mnoho spokojených zákazníků i do budoucnosti. Doskočil Miloš Přerov
Miloš D. – Prodej, byt 2+kk, Přerov
 Ušetřili jsem spoustu času, vůbec jsme se o nic nestarali a prodej bytu i s nájemníky byl vyřešený ke spokojenosti všech. 
Šárka Š. – Prodej, byt 3+1, HraniceS manželem oceňujeme velmi ochotné a rychlé jednání real. kanceláře a převážně samotného pana makléře. Při sebemenším problému reagoval pohotově telefonicky na naše dotazy a snažil se se vším vyhovět. S klidným svědomím jej doporučíme dále. 
manželé H. – Prodej, byt 3+1, Olomouc 
 Jednalo se o prodej bytu v osobním vlastnictví. S panem makléřem Miškem byl prodej této nemovitosti již druhá naše zkušenost a opět vše proběhlo díky profesionální práci pana makléře na jedničku. S jeho přístupem jsme byli od začátku až do konce vyřízení této zakázky naprosto spokojeni a proto spolupráci s ním můžeme jenom doporučit. Vždy nám vše vysvětlil, byl kdykoli k dispozici a pružně reagoval, věděli jsme vždy v jaké fázi se naše zakázka nachází a vždy zařídil vše potřebné. Jsem přesvědčena, že pan Miško dělá svou práci opravdu dobře a profesionálně. 
Mgr. Petra K. – Prodej, byt 3+1, Olomouc 
 Byl jsem maximálně spokojen, mohu jen doporučit.
Vojtěch K. – Pronájem, byt 1+kk, Hranice
 Dobrý den, se službami ohledně prodeje rodinného domu, které poskytli paní Žejdlíková a pan Miško jsme byli spokojeni. Proces prodeje proběhl dle našich představ. 
Karel H. – Prodej, rodinný dům, Všechovice
 
Perfektní jednání. Průběžné info o stavu prodeje. Rychlost vyřízení ke spokojenosti všech zúčastněných! 
Petr O. – Prodej, pozemek, Lešná
 Přes pobočku v Bystřici pod Hostýnem jsem prodával rodinný dům, děkuji za vstřícnost při prodeji makléřům p. Zahradilovi a p. Žejdlíkové a p. Miškovi za kompletní administrativní dokončení obchodu, včetně pomoci s geometrickým plánem. Celý proces prodeje proběhl rychle, jsem s prací makléřů naprosto spokojen.
Mgr. Jiří K. – Prodej, rodinný dům, Mrlínek
 Vážený p.Miško Chtěl bych Vám tímto poděkovat za Vaše skvělé služby s prodejem nemovitosti. Jsem velmi spokojen,zároveň bych doporučil Všem tohoto profesionálního makléře,ještě jednou díky. 

Vladimír V. – Prodej, byt 3+1, HraniceNaprosto dokonalý a profesionální servis služeb, vše v naprostém pořádku. Doporučuji kudy chodím! Vše vysvětlí, vše zajistí a mají naprosto přátelský přístup! Moc děkuji za jejich služby v prodeji realit.
Daniela K. – Prodej, pozemky, Napajedla
 Dobrý den, moje zkušenost s touto RK byla velice dobrá. Všichni byli velice příjemní, ochotní a ve všem mi rádi poradili. Pan Dostál, pan Miško, paní Kouřilová. Všem můžu jen doporučit.
Jarmila Š. – Prodej, byt 2+1, Hranice
 Velká spokojenost, profesionalita a ochota. Děkujeme
Irena W. – Pronájem, byt 3+1, Hranice
 Super, můžu tuto realitní kancelář doporučit. 
Simona M. – Prodej, byt 2+1, Hranice
 Vynikající práce makléře. Perfektní přehled, rychlost, vstřícnost, můžu jen doporučit.
Roman K. – Prodej, byt 2+1, Hranice
 S panem Miškem jsme byli velmi spokojeni, o všem nás včas informoval a ještě o nás dále provází povinnostmi po nabytí nemovitosti. Ačkoli jsme z každý z jiného města, přijel za námi, když bylo třeba. Bezproblémová domluva. Doporučujeme ho i pro složité obchody, jako byl ten náš – prodej nemovitosti z insolvence cizinci s trvalým pobytem v ČR. Vše klaplo:) 
Alice O.Prodej, rodinný dům, Stará Rudná
 Dobrá zkušenost a dobrá spolupráce.
Leona K.Prodej, rodinný dům, Stará Rudná
 Doporučuji!

Aleš Š. – Prodej, byt 2+kk, HraniceVelmi chválím realitního makléře pana Michala Miško za výborné jednání a služby při prodeji mé nemovitosti.Všem doporučuji!

Eva B. – Prodej, rodinný dům, Bystřice pod HostýnemDěkujeme za spolupráci při koupi bytu panu makléři Miškovi a panu makléři Dostálovi. Vše proběhlo v pořádku a přesně dle domluvy. Za nás velká spokojenost.
manželé K. - Prodej, byt 3+1, Hranice
 Přístup makléřů pana Buška a pana Miška je vždy profesionální a proto jsme spolu zrealizovali už několik zakázek. Pro jejich znalosti a orientaci v problémech realitních a často i právních, také současně vždy stoprocentní přístup k řešení jakéhokoliv problému je doporučuji všem známým. Těším se na další spolupráci.

Milan H. – Prodej, pozemek, Hranice
Rychlé a bezproblémové

Ing. Petr P. – Prodej, rodinný dům, Rajnochovice 
 Oba makléři, kteří na prodeji nemovitosti spolupracovali byli velice milí a ochotní. Jejich jednání bylo velice profesionální a vstřícné. Domluva rychlá a bezproblémová, což mě mile překvapilo. Navíc fakt, že vše zařídili za mě mi velice ulehčil celý proces prodeje. Vše bylo jasné a přehledné. 

Jana T. G. - Prodej, byt 1+1, Hranice, ul. Galašova
  Prosím čekejte...