Proč spolupracovat se mnou

V realitním světě působím více než 10 let. Rád bych Vám v krátkém souhrnu přiblížil kaž­dodenní tvrdou práci a služby, které pro Vás, jakožto své klienty, zajišťuji. Nejsem snílek, jsem profesionál, který realizuje Vaše sny.

V realitním světě působím déle než 10 let. Proto bych Vám v krátkém souhrnu přiblížil každodenní tvrdou práci a služby, které pro Vás, jakožto své klienty, zajišťuji.


Gró mé práce je zajištění komplexních realitních služeb, mezi které patří prodej, koupě nebo pronájem starších nemovitostí, ale i nových bytů z developerských projektů a novostaveb. Obstarávám právní a finanční servis, jako je například převod do osobního vlastnictví, odhad tržní ceny nemovitosti, zprostředkování hypoték a úvěrů, ale i převod a zápis do katastru nemovitostí. Samozřejmostí je poradenský, marketingový servis, ale i další podpůrné analytické služby, mezi které patří především aktuálnost, úplnost a pravdivost informací. Služby poskytuji jak jednotlivcům, tak developerům. 

Řídím se vysokými a kvalitními realitními standardami a tím mě moji klienti vidí jako důvěryhodného a spolehlivého realiťáka. 


„Mé jistoty pro Vás“


1. Chcete koupit, prodat nebo pronajmout nemovitost? 

- mohu Vám nabídnout komplexní služby, lidský přístup a obchod dle Vašich představ

2. Chcete být mým klientem, ale nejste z Hranicka?

- nevadí, jsem flexibilní, zavolejte a vždy se dohodneme

3. Působí na Vás slova „realitní makléř“ jako chaos, nedůvěra, snaha přivydělat si na Vás? 

- nebojte se. Se mnou máte jistotu kvalitního, spolehlivého a vždy do konce dotaženého obchodu. Za všech okolností Vám garantuji        seriózní, odpovědný a odborný přístup. I po skončení obchodu jsem Vám k dispozici!

4. Chcete se lépe orientovat na trhu s realitami? 

- u mne jste na správném místě, zasvětím Vás do všech novinek, tipů a ochráním Vás od možných nástrah při prodeji nemovitosti.

5. Řešíte právní či jiný problém v souvislosti s nemovitostí (exekuce, insolvence, rozpor právního a faktického stavu)? 

- toto je vždy pro mě výzva a vzhledem k velkým zkušenostem se dokážu těmto potížím postavit čelem

6. Podání rukou je pro mne NEJVÍCE!

  Prosím čekejte...