Prodej, rodinné sídlo, Hranice, ul. Pod Bílým kamenem

Sháníte exkluzivní zázemí pro svou rodinu v lukrativní části Hranic?

Kupní cena: 13.500.000,– Kč

VIDEOPROHLÍDKA:FOTOGALERIE:

Exkluzivně Vám nabízím prodej rodinného sídla v Hranicích, v lokalitě Pod Bílým kamenem. Dům se nachází na pozemku o celkové výměře 1 359 m2, z toho 246 m2 je zastavěno domem s užitnou plochou 407 m2. Dům byl stavěn na míru dle studie Atelieru Kočnar a zkolaudován v roce 2001. Všechny prostory v domě nabízí vzdušnost, důmyslné řešení, bezchybně zasazené do okolního terénu se vzrostlou zelení, která zajišťuje maximální pocit soukromí.
Dům o dispozici 6+kk nabízí vše pro spokojený život Vaší rodiny s možností odpočívat a setkávat se s přáteli. Dominantou domu je moderní kuchyň propojená s obývacím pokojem a jídelnou, která navazuje na schodiště s galerií v II.NP. V domě naleznete další pokoje, 2 koupelny, pracovnu, vlastní posilovnu a odpočinkovou místnost s barem a krbem, která je propojena s posezením u venkovního grilu, skladovací a technické zázemí, včetně prostorné garáže pro 2 auta a místo pro skladování či dílnu. Venku na Vás čeká kryté stání pro 2 auta, osvěžující bazének, prostorné místo pro Vašeho čtyřnohého miláčka, z části zastřešená terasa a mnoho dalšího. Vše je propracováno velmi stylově.
Kupující tohoto domu, má po dohodě s prodávajícími, možnost dokoupit navazující zahradu o velikosti 555 m2, která má samostatný vjezd a možnost výstavby menšího domu, garáže, apod. Pro více informací mi zavolejte na tel. 777 988 200. Váš Michal

PARAMETRY:MAPA:

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ:

Kontaktní formulář

  Prosím čekejte...