PRODEJ

PŘIPRAVUJI PRODEJ

PRODÁNO

REZERVACE

Stavba pro komerci - výrobní a administrativní zázemí pro vaši společnost

HRANICE, UL. LIPNICKÁ č.p. 284

Cena: PRODÁNO

Máte se svou společností skvěle našlápnuto, ale chybí vám prostory pro výrobu, skladování i administrativní zázemí, a to vše nejlépe na jednom místě? Tato nabídka to rychle změní!

Komerční stavba v Drahotuších nabízí vše výše popsané v uceleném areálu, navíc s možností dalšího rozvoje na dostatečně velkém pozemku a co je hlavní – plně k dispozici vám bude ihned po zaplacení. 

Příjezd do areálu je bezproblémový i pro nadměrná vozidla z přilehlé čtyřproudové komunikace I/47, odkud jste za pár minut na dálnici D1. Celková rozloha pozemku činí 3584 m2. Stavba nyní nabízí 705 m2 užitné plochy, kterou můžete využít dle potřeby. V objektu je zavedena elektřina, plyn a veřejný vodovod. Odpadní vody jsou čištěny ve vlastní ČOV. 

Prodej této nemovitosti je osvobozen od DPH. Případně je možné se dohodnout na dobrovolném odvedení DPH. 

Zaujala vás tato nabídka, která se objevuje jen velmi zřídka? Pak neváhejte kontaktovat vašeho realiťáka Michala a domluvte se s ním na prohlídce, kde vám sdělí další informace. A pokud potřebujete profinancovat kupní cenu úvěrem, je vám plně k dispozici také naše úvěrová specialistka s více než 20letou zkušeností v oboru.

Fotogalerie

Lokalita

3D scan

3D scan

Líbí se Vám tahle nemovitost?
Já jsem připraven. Váš realiťák Michal Miško.

+420 777 988 200
realitak@michalmisko.cz

Radniční 32
753 01 Hranice

+420 777 988 200
realitak@michalmisko.cz

Radniční 32
753 01 Hranice