PRODEJ

REZERVOVÁNO

Krásný byt 2+1 v oblíbené a velmi dobře dostupné lokalitě Hranic

NA HRÁZI 1737, HRANICE

Cena: 2 450 000 Kč

Představuji Vám dalšího krasavce v podobě bytu 2+1 o velikosti 48 m2 s lodžií po moc krásné a rozsáhlé rekonstrukci. Několik výhod bytu - velmi atraktivní lokalita v Hranicích, neprůchozí pokoje, vestavěný a moderní nábytek, lodžie, výtah a mnoho dalšího.

Po vstupu do bytu se dostanete do prostorné chodby s vestavěnou skříní, kdy celý prostor předsíně byl v letošním roce přestavěn. Dále je v bytě ložnice, koupelna se sprchovým koutem včetně WC. Další místností je menší, ale skvěle na míru řešena kuchyňská linka, která byla zhotovena v letošním roce. Poslední místností je velký pokoj s lodžíí o velikosti 4 m2. Dále k bytu náleží sklepní kóje.

V celém bytě jsou plovoucí podlahy s výjimkou koupelny, kde je dlažba. 
Byt je nabízen spolu se sedací soupravou, kuchyňskou linkou včetně vestavěných spotřebičů a lednice s pračkou se zabudovanou skříní na chodbě, umyvadlová skříňka, závěsné zrcadlo v koupelně, manželská postel a šatní skříň.

Byt se nachází v panelovém domě, ve 3. nadzemním podlaží, blízko centra města Hranice. V těsné blízkosti domu je dětské hřiště, obchod, fitness centrum, Dům Dětí a Mládeže, kde probíhají různé zájmové činnosti a kroužky a mnoho dalších služeb.
V blízkosti bytového domu je k dispozici MHD.

Líbí se vám stejně jako mě? Potom mě neváhejte kontaktovat a můžeme se na něj spolu mrknout. Ale pospěšte, věřím, že dlouho se u mě nezabydlí 🙂

V případě potřeby je zde naše hypoteční makléřka, s více než 20 lety zkušeností v oboru, která vám pomůže s financováním kupní ceny úvěrem. Zajistí vám ty nejlepší podmínky na trhu.

Michal Miško – Váš realiťák

Fotogalerie

Lokalita

3D scan

3D scan

Líbí se Vám tahle nemovitost?
Já jsem připraven. Váš realiťák Michal Miško.

+420 777 988 200
realitak@michalmisko.cz

Radniční 32
753 01 Hranice

+420 777 988 200
realitak@michalmisko.cz

Radniční 32
753 01 Hranice