PRODEJ

REZERVOVÁNO

Cihlová 2+1 v klidné lokalitě s minimem sousedů

TOVAČOVSKÉHO 1042, HRANICE

Cena: 2.970.000 Kč

Letošní jaro je opravdu plodné. Další novinkou na mém realitním seznamu je pěkná cihlová 2 + 1 v 2. NP bytového domu v klidné části města Hranice. Dům disponuje oplocenou zahradou s možností parkování přímo před domem a se společným prostorem např. pro pěstování bylinek, s posezením i zázemím pro děti.

Tento byt s podlahovou plochou 64 m2 se nachází v atypickém prostředí. V bytovém domě jsou pouze 4 byty, proto je zde soukromí a klid samozřejmostí.

Po vstupu do bytu vejdete do chodby, z níž se dostanete do velkého pokoje, dále na samostatné WC, do šatního prostoru a plynule také do menší, příjemně útulné kuchyně. Odsud vedou další dveře do druhé, velmi prostorné místnosti a dále projdete do koupelny se sprchovým koutem. Za kuchyní je k dispozici menší prostor, který slouží jako spíž a navazuje na koupelnu.

K bytu také náleží část půdního prostoru, sklep a další dva společné prostory.

V roce 2017 proběhlo na bytovém domě zateplení stěn.

A jak je to s dostupností do centra města a služeb? Pěšky se za pár minut dostanete na všechna důležitá místa v Hranicích a na vlakové i autobusové nádraží dojdete do 10 minut. V blízkosti bytu se nachází také sjezd na nedalekou dálnici.

Zaujal vás tento cihláček a chcete více informací?

Číslo znáte, tak neváhejte a kontaktujte mě.

K dispozici je vám i naše hypoteční makléřka s více než 20 lety zkušeností v oboru, pokud potřebujete pomoci s financováním koupě. Zajistí vám ty nejlepší podmínky na trhu.

Fotogalerie

Lokalita

3D scan

3D scan

Líbí se Vám tahle nemovitost?
Já jsem připraven. Váš realiťák Michal Miško.

+420 777 988 200
realitak@michalmisko.cz

Radniční 32
753 01 Hranice

+420 777 988 200
realitak@michalmisko.cz

Radniční 32
753 01 Hranice