PRODEJ

REZERVOVÁNO

Nově zrekonstruovaný byt 2+1 v klidné lokalitě

Bělotín č.p. 275, okr. Přerov

Cena: 2 390 000 Kč

Do mé nabídky realit k prodeji přibyl další krasavec. A to zrekonstruovaný byt 2 + 1 v krásné obci Bělotín, zhruba 6 km od města Hranice, s celkovou podlahovou plochu 57 m2.

Součástí bytu je prostorná chodba, obývací pokoj, kuchyň, spíž, velká koupelna s WC a sprchovým koutem. Dále byt nabízí ještě jeden pokoj, menší technickou místnost a sklepní prostor o velikosti téměř 18 m2.

V letošním roce prošel byt rozsáhlou rekonstrukcí, při níž byly mimo jiné nově zbudovány podlahové krytiny i koupelna – včetně sanity, topení elektrokotlem s rozvodem do radiátorů a elektrický bojler. V kuchyni se nachází nová kuchyňská linka se spotřebiči, včetně vestavné myčky.

Bytový dům je napojen na veřejný vodovod i kanalizaci. Nachází se v centru vesnice a 
v jeho blízkosti je perfektně dostupné napojení na dálnici, autobus i vlak – s důležitým spojením Olomouc – Ostrava.  

V obci najdete také školku, školu, několik obchodů, poštu, zdravotní středisko a multifunkční areály a sály, kde jsou pořádány různé tradiční akce, např. pivní slavnosti, Bělotínské hody, fotbalové zápasy a mnoho dalších akcí, nejen pro děti.

Líbí se vám byt? Pokud potřebujete financovat jeho koupi úvěrem, je vám plně k dispozici naše hypoteční makléřka s více než 20 lety zkušeností v oboru, která vám zajistí nejlepší podmínky na trhu.

Další informace vám rád předám telefonicky nebo osobně na prohlídce po předchozí dohodě.

Fotogalerie

Lokalita

3D scan

3D scan

Líbí se Vám tahle nemovitost?
Já jsem připraven. Váš realiťák Michal Miško.

+420 777 988 200
realitak@michalmisko.cz

Radniční 32
753 01 Hranice

+420 777 988 200
realitak@michalmisko.cz

Radniční 32
753 01 Hranice