PRODEJ

PŘIPRAVUJI PRODEJ

PRODÁNO

REZERVACE

Luxusní byt 2+1 s rozlohou
přes 80 m2

PŘEROV, UL. FÜGNEROVA č.p. 2349

Cena: 5.990.000 Kč

Byt 2+1 o velikosti 83 m2 vás nadchne nejen svou velikostí, ale také moderním designem díky důmyslné a luxusní rekonstrukci z roku 2021, do níž prodávající investoval nemalou dávku invence a také financí.

Celkově zrekonstruovaný cihlový dům, kde se byt nachází, vám zajistí podstatně větší soukromí než „panelák“ a vy se můžete kdykoliv rozhodnout, zda uděláte něco pro své zdraví a vyjdete si do 4. patra krásně prostornými chodbami, nebo se svezete výtahem. Zkrátka každý si zde přijde na své.

Jakmile vstoupíte do bytu, přenesete se z pravého „cihláku“ do luxusně moderního bydlení s důrazem na zdraví, pohodu a klid. O ten se postarají izolované stropy a stěna k sousednímu bytu, vertikální zahrada a otevřený prostor ložnice i obývacího pokoje s jídelnou, která krásně využívá orientaci bytu na severozápad a jihovýchod, což dodává bytu nadstandardní prosvětlení. Napadá vás, že nemáte čas ani chuť vertikální zahradu zalévat? I na to majitelé mysleli a zavlažování funguje automaticky.

Po vstupu do bytu se ocitnete v předsíni s velkými vestavěnými skříněmi. Odsud projdete do prostorné koupelny se sprchovým koutem, vanou a WC, dále do samostatné kuchyně s východem do lodžie a také do otevřeného obývacího pokoje s jídelnou a do ložnice.

Při rekonstrukci byly použity nadstandardní materiály – např. posuvné dveře s vestavěnými pouzdry od společnosti JAP, kuchyňská linka na míru s vestavěnými spotřebiči atd.

K bytu dále náleží prostorné příslušenství pro skladování vašich věcí.

Prodávající má v blízkosti domu také pronajatou garáž za výhodných podmínek a v případě zájmu propojí kupujícího s majitelkou.

Pokud byste chtěli kupní cenu či její část financovat úvěrem, je vám k dispozici naše hypoteční poradkyně s více než 20 lety zkušeností v oboru a aktuální úroková sazba 5,69 %.

Pro více informací neváhejte kontaktovat Vašeho realiťáka Michala, který si s vámi rád celou nemovitost projde a předá všechny potřebné informace.

Fotogalerie

Lokalita

3D scan

3D scan

Líbí se Vám tahle nemovitost?
Já jsem připraven. Váš realiťák Michal Miško.

+420 777 988 200
realitak@michalmisko.cz

Radniční 32
753 01 Hranice

+420 777 988 200
realitak@michalmisko.cz

Radniční 32
753 01 Hranice