PRODEJ

REZERVACE

Byt 3+1 ve zděné bytovce s garáží, altánem a malou zahrádkou

JEZERNICE č.p.202, okr. přerov

Cena: 3 130 000 Kč

Bydlení na dědině láká díky většímu klidu a blízkosti přírody čím dál více lidí. Jste na tom stejně, ale dům kupovat nechcete? Pak vás zaujme byt v obci Jezernice o dispozici 3 + 1 s garáží za domem, pergolou a zahrádkou, kde budete mít zeleň pouze pro sebe. Navíc jsou v domě pouze 4 byty.

Cihlový byt o podlahové ploše 74 m2 se nachází ve 2. nadzemním podlaží domu s lokací uprostřed obce.

Po vstupu do bytu se ocitnete v prostorné chodbě, odkud dále projdete do 3 neprůchozích pokojů, na WC a do koupelny s rohovou vanou.

Byt prošel rozsáhlou rekonstrukcí, včetně výměny rozvodů elektřiny, topení, vody a kanalizace. Provedeno bylo také zateplení stropu, aby se netopilo „pánubohu do oken“, a vybudována byla i nová kuchyň, koupelna a WC. Vytápění a ohřev vody zajišťuje vlastní kondenzační plynový kotel.

K bytu dále náleží dva prostorné sklepy v suterénu domu. Součástí prodeje je i garáž o velikosti 26 m2 za domem, kam se vám vejde jak automobil, tak kola a nářadí.

Jezernice je progresivně se rozvíjející obec s kvalitní infrastrukturou. Najdete zde podací poštu, mateřskou a základní školu (1. – 5. třída), dům kultury a sportu i sportovní areál s hospůdkou, dále hospodu s celoročním provozem a obchod se smíšeným zbožím.

Vynikající je také dopravní dostupnost z Jezernice: Lipník nad Bečvou – 4 km, nájezd na dálnici D1 – 5 km a Hranice 8 km. Takže vše potřebné pro život zde máte doslova po ruce.

Zaujal vás tento byt s garáží? Chcete více informací? Pak neváhejte a napište mi nebo zavolejte.

A pokud chcete část kupní ceny financovat úvěrem, pak je zde pro vás naše hypoteční makléřka s více než 20 lety zkušeností v oboru, která vám zajistí ty nejlepší podmínky na trhu.

Michal Miško – Váš realiťák

Fotogalerie

Lokalita

3D scan

3D scan

Líbí se Vám tahle nemovitost?
Já jsem připraven. Váš realiťák Michal Miško.

+420 777 988 200
realitak@michalmisko.cz

Radniční 32
753 01 Hranice

+420 777 988 200
realitak@michalmisko.cz

Radniční 32
753 01 Hranice