PRODEJ

PŘIPRAVUJI PRODEJ

PRODÁNO

REZERVACE

Byt 3+kk s rozsáhlým příslušenstvím

OPAVA, UL. STATKOVÁ č.p. 2614

Cena: PRODÁNO

Chcete bydlet v Opavě, ale máte své nároky a nespokojíte se jen tak s něčím? Tak zbystřete. Tato nabídka vám splní vaše sny.

Byt 3+kk o velikosti 81 m2 vás nadchne nejen svou velikostí, ale také moderním designem díky rekonstrukci z roku 2019, do které dali prodávající manželé všechny své zkušenosti, mimořádnou dávku vkusu a usilovné práce.

Po vstupu do malého bytového domu, pouze o devíti bytech, vystoupáte pár schodů a ocitnete se v předsíni nabízeného bytu. Odtud se dostanete na WC a hlavně do prostorného obývacího pokoje s kuchyňským koutem prosvětleným velkými okny. V bytě dále najdete koupelnu s bezbariérovým sprchovým koutem a umyvadlem, pracovnu, ložnici, prostornou šatnu a technickou místnost.

Primární vytápění bytu zajišťuje plynový kotel s rozvodem do radiátorů a doplňkově krbová kamna na dřevo, které jsou do rozvodu k radiátorům napojeny taktéž, takže vám zima nebude za žádných okolností. K bytu navíc patří 2 prostorné sklepy a kóje na společné půdě. 

A aby toho nebylo málo, má kupující přednostní právo na zakoupení garáže ve vzdálenosti pouhých 120 metrů od domu na zastavěné ploše 22 m2

V případě, že potřebujete financovat kupní cenu úvěrem, je vám k dispozici naše hypoteční makléřka s více než 20 lety zkušeností v oboru. Další informace vám rád předám telefonicky nebo osobně na prohlídce tohoto TOP bytu.

Fotogalerie

Lokalita

3D scan

3D scan

Líbí se Vám tahle nemovitost?
Já jsem připraven. Váš realiťák Michal Miško.

+420 777 988 200
realitak@michalmisko.cz

Radniční 32
753 01 Hranice

+420 777 988 200
realitak@michalmisko.cz

Radniční 32
753 01 Hranice