PRODEJ

PŘIPRAVUJI

Cihlový byt 3+1 v oblíbené lokalitě Hranic se zahrádkou za domem

TŘ. 1.MÁJE 1329, HRANICE

Cena: 3 990 000 Kč

Bydlení na hlavní třídě v Hranicích? Proč ne. Mám pro vás nabídku nadstandardního bytu 3 + 1 se zahrádkou. Ve vchodu se nachází pouze 5 bytů, žádní sousedé na patře a podlahová plocha je krásných 86 m2.

Cihlový byt se nachází v řadové zástavbě ve 2. nadzemním podlaží domu. Nejprve vstoupíte do prostorné chodby, odkud se dále dostanete do jednotlivých místností. 

 

A teď si vše ukážeme pěkně popořádku. Jako první uvidíte obrovský obývací pokoj, kterým projdete do pokoje s balkónem o velikosti 3 m2 a také do dalšího pokoje situovaného směrem do zahrady.  

Poté budeme z chodby pokračovat do další části bytu, a to do velké kuchyně zhotovené v roce 2019 na míru, kde se i při vaření nebo rodinných obědech můžete kochat klidem a zelení zahrady. 

Další nenahraditelnou součástí bytu je koupelna s vanou, skleněnou zástěnou a s odděleným WC. Poslední místností je spíž s prostorem pro uskladnění sezónních věcí o rozloze necelých 2 m2. K bytu náleží také sklepní prostor o velikosti 5,8 m2

V bytě je zavedeno připojení na veřejný vodovod, elektřinu, plynovod i kanalizaci. Topení včetně plynového kotle bylo nově zhotoveno taktéž v roce 2019.

Bytový dům není bezbariérový a nenajdete zde ani výtah, ale schodů do bytu vede pouze několik.

Zadním východem se z domu dostanete na společnou zahradu, na niž navazují zahrádky jednotlivých vlastníků bytů, takže zde má každý svůj vyhrazený prostor pro zahradničení a odpočinek v zeleni.

 

Do centra Hranic dojdete pěšky za necelých 10 minut. V těsné blízkosti bytu je k dispozici MHD, vlakové a autobusové nádraží, obchod s potravinami i sjezd na nedalekou dálnici.

Zaujal vás tento byt a chcete více informací? Pak neváhejte a napište mi nebo zavolejte.

I naše hypoteční makléřka, s více než 20 lety zkušeností v oboru, je zde pro vás, pokud chcete část kupní ceny financovat úvěrem. Zajistí vám ty nejlepší podmínky na trhu.

Michal Miško – Váš realiťák

Fotogalerie

Lokalita

3D scan

3D scan

Líbí se Vám tahle nemovitost?
Já jsem připraven. Váš realiťák Michal Miško.

+420 777 988 200
realitak@michalmisko.cz

Radniční 32
753 01 Hranice

+420 777 988 200
realitak@michalmisko.cz

Radniční 32
753 01 Hranice