PRODEJ

PŘIPRAVUJI NABÍDKU

Prodej luxusního bytu 4+kk v Olomouci

U solných mlýnů 340/7, Holice, Olomouc

Cena: 6 299 000 Kč

Exkluzivně vám nabízím ke koupi byt 4+kk po luxusní a velmi zdařilé kompletní rekonstrukci (aktuálně stále probíhá, dokončení je plánováno ke konci 10/2022). Byt se nachází v cihlovém domě v blízkosti centra Olomouce. Z hlediska použitých technologií najdete jen těžko takto výjimečný byt.

Byt se nachází v 1. NP / 3. NP domu, který rovněž prošel revitalizací. Nabízí nadstandardní podlahovou plochu 104 m2 + k němu náleží velký sklep (22 m2) a navíc spoluvlastnický podíl na zahradě kolem domu, kam vede přímo z bytu vstup (obrovská výhoda).

Dispozičně je součástí bytu velká vstupní chodba, šatna, menší koupelna, tři pokoje, obývací pokoj s velkým kuchyňským koutem, dále druhá velká koupelna a technická místnost s vchodem na zahradu (detailní představu získáte níže v Půdorysech).

V bytě jsou plastová okna. Při rekonstrukci byly vybudovány nové rozvody elektřiny vč. pojistkové skříně, zděné jádro, kompletně nové koupelny (malá koupelna – sprchový kout, WC, umyvadlo; velká koupelna – rohová vana, dvojumyvadlo, WC, topný žebřík, doděláno okno), rozvody vody a odpadů, nové podlahy (betonování a zateplení polystyrenem) kryté vinylem a keramickou dlažbou v koupelnách. Dále byly zbudovány snížené stropy, omítky, vypínače, světla, interiérové dveře vč. obložek, připojení na pračku ve dvou místnostech a další úpravy. Byt tedy prošel kompletní a velmi důkladnou obnovou.

Hlavní přednosti bytu, které vás jistě nadchnou:

–       prémiové teplovodní podlahové topení v celém bytě,

–       nové tepelné čerpadlo pouze pro tento byt (nízká spotřeba na vytápění a ohřev vody),

–       noční osvětlení chodby,

–       příprava a rozvody na rekuperaci,

–       rozvody na zabezpečovací systém,

–       v každém pokoji zásuvka na TV a internet pro veškerý komfort.

Parkoviště, kde vždy pohodlně zaparkujete, se nachází přímo před domem.

V bytě není nainstalována kuchyňská linka – bude výsadou nového majitele vybrat si její podobu přesně dle svého vkusu.

A dostupnost lokality? Horní náměstí je od bytu vzdáleno 3 km, Šantovka přibližně 2 km a nejbližší MŠ a ZŠ lehce přes 1 km. Vlakové nádraží je cca 1,5 km daleko a jen 2,5 km od bytu se napojíte na dálnici směr Brno/Ostrava. Nejbližší zastávka autobusu je zhruba 5 minut chůze. Dům se navíc nachází v klidné a bezpečné lokalitě, mimo rušnou komunikaci.

Kompletně připravený byt bude volný k předání cca do konce 09/2022 a již nyní je možné si jej REZERVOVAT.

Zaujal vás tento výjimečný byt? Rád vám ho osobně představím. Podívejte se také na videoprohlídku, která vám ukáže souhrn toho nejdůležitějšího včetně vizualizací, jež jsou věrnou kopií finální podoby bytu (součástí nebude nábytek a další zařízení).

Bude financování koupě bytu závislé na prodeji vaší nemovitosti? Rád vám vše zajistím – a to v podobě té nejlepší varianty financování.

Průběh celé rekonstrukce si můžete prohlédnout na FB zde – https://www.facebook.com/jaksestavibyt. 

Fotogalerie

Lokalita

Líbí se Vám tahle nemovitost?
Já jsem připraven. Váš realiťák Michal Miško.

+420 777 988 200
realitak@michalmisko.cz

Radniční 32
753 01 Hranice

+420 777 988 200
realitak@michalmisko.cz

Radniční 32
753 01 Hranice