PRODEJ

REZERVOVÁNO

BYT 3+KK S PARKOVACÍM MÍSTEM V CIHLOVÉM DOMĚ O NADSTANDARDNÍ VELIKOSTI

TŘÍDA ČESKOSLOVENSKÉ ARMÁDY 1956, HRANICE

Cena: 🙂

Nabízím Vám exkluzivně prodej nadstandardně velikého bytu 3+kk v osobním vlastnictví, který je umístěný v cihlovém domě v dobře dostupné části města Hranice.

Byt má vyjímečnou podlahovou plochou 138 m2, takže klaustrofóbií zde trpět nebudete. Byt se nachází ve 4.NP, kam se bezbariérově dostanete výtahem, náleží k němu také vyhrazené parkovací stání v uzavřeném areálu, podíl na zahradě kolem domu, společná kolárna na patře, sklepní prostor a mnoho dalšího. Byt je dispozičně řešený prostornou chodbou se vstupem do jednotlivých místností, takže všichni uživatelé bytu mají své soukromí. V obývacím pokoji s kuchyňským koutem byla v posledních letech vyměněna podlahová krytina za dřevěnou a instalována kuchyňská linka s ostrůvkem na míru. Dřevěná podlaha nechybí ani v chodbě.  V bytě byly dále zhotoveny rozlehlé vestavné skříně na míru, takže všechny věci budete mít přehledně uloženy. V bytě jsou dva pokoje, kdy jeden z nich je velmi prostorný. A nechybí ani koupelna s vanou i sprchovým koutem a samostatné WC. Topení a ohřev vody jsou řešeny společnou kotelnou v domě.

Na závěr nezbývá než dodat info k možnosti financování koupě. Pokud s ním potřebujete pomoci, pak je vám plně k dispozici naše hypoteční makléřka, která pracuje v oboru více než 20 let. Vždy vám zařídí to nejvýhodnější financování a podmínky šité na míru, i přes dnešní komplikovanou dobu.

Pokud hledáte jiný byt než je ve standardní nabídce, tak neváhejte a kontaktujte mě, tato speciálka se v nabídce dlouho neohřeje.

Michal Miško – Váš realiťák

Fotogalerie

Lokalita

3D scan

3D scan

Líbí se Vám tahle nemovitost?
Já jsem připraven. Váš realiťák Michal Miško.

+420 777 988 200
realitak@michalmisko.cz

Radniční 32
753 01 Hranice

+420 777 988 200
realitak@michalmisko.cz

Radniční 32
753 01 Hranice