PRODEJ

PŘIPRAVUJI PRODEJ

PRODÁNO

REZERVOVÁNO

Novostavba rodinného domu 4+kk s garáží pro 2 auta a s dílnou

DOBROTICE č.p. 183, HOLEŠOV

Cena: 7.490.000 Kč

Pokud uvažujete o koupi domu s přiměřeně velkou zahradou, kde nemusíte udělat ani krok po schodech, uvnitř je vše perfektně připraveno k nastěhování a stačí si pouze vybrat barvu domu, pak je adresa vašeho nového bydlení jasná – Dobrotice 183, Holešov.

Novostavba rodinného domu o dispozici 4+kk s garáží pro 2 automobily a s dílnou přístupnou z domu byla zkolaudována v roce 2022. Dům o celkové podlahové ploše 144 m2 je montovaný z PUR panelů, kompletně zateplený a nachází se na pozemcích o celkové výměře 720 m2.  

Po vstupu do domu se ocitnete v prostorné předsíni, odkud můžete pokračovat do společné kuchyně s jídelnou a obývacím pokojem nebo projít přes technickou místnost do garáže s dílnou (43 m2), takže po zaparkování už nezmoknete vy ani vaši čtyř/dvoukoloví mazlíčci. Z předsíně se zároveň dostanete i na jednu ze dvou toalet v domě. 

Z obývacího pokoje projdete do velkorysé koupelny vybavené bezbariérovým sprchovým koutem, vanou, toaletou a umyvadlem nebo do 3 dalších pokojů. A díky prostorné technické místnosti už nemusíte mít pračku se sušičkou v koupelně, ale všechny špinavé práce vyřešíte mimo obytné prostory. 

Kolaudace domu proběhla před rokem, takže je nyní krásně zabydlen a po dohodě vám majitelé přenechají buď část nebo celé jeho vybavení. 

Z obývacího pokoje s kuchyňským koutem, zhotoveným na míru a se zabudovanými spotřebiči, vstoupíte přímo na betonovou terasu, která je obestavěna ze tří stran, a tak tu budete vždy pěkně v závětří. Stačí si jen zvolit finální povrch terasy a barvu fasády a vše máte hotovo – včetně terénních úprav a zpevněné plochy. Zahrada byla majiteli založena v roce 2022, takže si budete s radostí užívat i výhled do rostoucí zeleně.

Vytápění domu zajišťuje elektrický podlahový rošt, který lze v každé místnosti samostatně regulovat, a ohřev vody má na starosti elektrický bojler.

Dům je k dispozici krátce po koupi, takže neváhejte a v létě můžete bydlet.

A jak je to s lokací domu? Do Holešova projdete pěšky přes park nebo se projedete autem do centra cca 1,5 km. Do Bystřice pod Hostýnem je to 8 km, do Zlína 15,5 km a na dálnici D55 jen 8,5 km.

V případě, že potřebujete financovat kupní cenu úvěrem, je vám plně k dispozici naše hypoteční makléřka s více než 20 lety zkušeností v oboru. Další informace vám rád předám telefonicky nebo osobně na prohlídce po předchozí dohodě.

Fotogalerie

Lokalita

3D scan

3D scan

Líbí se Vám tahle nemovitost?
Já jsem připraven. Váš realiťák Michal Miško.

+420 777 988 200
realitak@michalmisko.cz

Radniční 32
753 01 Hranice

+420 777 988 200
realitak@michalmisko.cz

Radniční 32
753 01 Hranice