PRODEJ

PŘIPRAVUJI NABÍDKU

Prodej novostavby rodinného domu 4+kk v Milenově

katastrální území Milenov, parcela č. 93/4, 94/6

Cena: 4 990 000 Kč

Nabízím k prodeji pozemek s výstavbou bungalovu na klíč o dispozici 4+kk, a to na pozemku o celkové výměře 715 m2 v obci Milenov.

Cena zahrnuje stavební pozemek, projektovou dokumentaci, dokončenou stavbu domu na klíč (součástí je základová deska, obvodová konstrukce, vnitřní příčky, střecha vč. klempířských prvků, napojení na inženýrské sítě, okna, dveře, povrchy podlah, koupelny včetně vybavení, vytápění – tepelné čerpadlo s teplovodním podlahovým vytápěním apod.).  Dům je o zastavěné ploše 98 m2 a svou promyšlenou dispozicí nabízí potřebný prostor pro vaše bydlení.

Stavba již byla zahájena a dokončení je plánováno do konce roku 2023. V aktuálním stupni rozestavěnosti lze dělat ještě dílčí úpravy, tak neváhejte dlouho 🙂

Vážným zájemcům rádi předložíme k nahlédnutí projektovou dokumentaci a zajistíme prohlídku na místě. 

Tato nabídka umožňuje pořídit si moderní bydlení, jež vám nezruinuje peněženku při nákupu ani při následném provozu. Jedná se o nízkoenergetický dům, což je zejména v době vysokých cen energií velkou výhodou. 

V případě potřeby financování a získání úvěru je vám plně k dispozici naše hypoteční poradkyně, která pracuje v oboru více než 20 let a najde pro vás tu nejlepší nabídku na míru.

Přiložené vizualizace domu jsou ilustrační, změny vyhrazeny.

Fotogalerie

Lokalita

Líbí se Vám tahle nemovitost?
Já jsem připraven. Váš realiťák Michal Miško.

+420 777 988 200
realitak@michalmisko.cz

Radniční 32
753 01 Hranice

+420 777 988 200
realitak@michalmisko.cz

Radniční 32
753 01 Hranice