PRODEJ

REZERVOVÁNO

AREÁL BÝVALÉHO MLÝNA S OBYTNÝM PROSTOREM 5+KK

BLAZICE č.p. 21, okr. Kroměříž

Cena: 4.250.000 Kč

Máte už dost ruchu města, spousty lidí a zároveň jste milovníky přírody i zvířat? Nebo jen hledáte místo pro podnikání spojené s bydlením? V tom případě mám nemovitost přímo pro vás.

Jedná se o rozsáhlý areál bývalého mlýna, včetně obytného prostoru o dispozici 4 + 1 s několika přilehlými stavbami a zahradou, to vše o celkové rozloze 7.410 m2.

A kde Blazice najdete? Tato menší obec se nachází v okrese Kroměříž, ve Zlínském kraji. Cca 7 minut autem od města Bystřice pod Hostýnem, 17 minut od Holešova. 

Aktuálně nevyužívané, ale zachovalé prostory mlýna mohou sloužit například jako sklad nebo prostor pro výrobu – stolařům, pro kovovýrobu aj.

Skládají se ze tří nadzemních a jednoho podzemního podlaží. Ve všech najdete obrovskou místnost a v prvním podlaží ještě jednu místnost navíc.

Okolní stavby zahrnují malé skladovací prostory, dřevník a garáž pro auto. Nad všemi těmito prostory se rozprostírá otevřená půda. Dále se v zahradě nachází menší uzavřená stodola.

Podlahová plocha celého areálu je více než 700 m2.

Obytná část domu se skládá ze dvou pater. V přízemí najdete předsíň se vstupní chodbou, velkou kuchyň, pokoj, prostornou koupelnu se sprchovým koutem a technickým zázemím, samostatné WC, spíž a dvě skladovací místnosti. V druhém nadzemním podlaží se dostanete nejprve do rozlehlé chodby, která vás zavede do dvou částí patra. V první najdete tři místnosti a menší skladovací prostor. Druhá část nabízí velkou spíž a pokoj s chodbou, z které se dostanete do půdního patra.

Hned vedle vchodu do domu se nachází samostatná skladovací místnost sloužící jako kotelna, včetně prostoru pro uložení většího množství paliva.

Dům je napojen na elektřinu, plyn a internet. Zároveň disponuje vlastním vytápěním na tuhá paliva i plyn a kopanou studnou. Vysoké napětí elektřiny je v blízkosti domu, včetně trafostanice.

Na závěr nezbývá než doplnit info k možnosti financování koupě tohoto areálu. Pokud s ním potřebujete pomoci, je vám plně k dispozici naše hypoteční makléřka, která pracuje v oboru více než 20 let. Vždy vám zařídí to nejvýhodnější financování a podmínky šité na míru, i v dnešní komplikované době.

Fotogalerie

Lokalita

3D scan

3D scan

Líbí se Vám tahle nemovitost?
Já jsem připraven. Váš realiťák Michal Miško.

+420 777 988 200
realitak@michalmisko.cz

Radniční 32
753 01 Hranice

+420 777 988 200
realitak@michalmisko.cz

Radniční 32
753 01 Hranice