PRODEJ

PŘIPRAVUJI NABÍDKU

Prodej rodinného domu 3+kk a mobilheimu 1+kk v Hranicích

k nádraží 120, HRanice IV-Drahotuše

Cena: 5 950 000 Kč

Dům o dispozici 3+kk, navíc se samostatným mobilheimem o velikosti 1+kk, s velkou zahradou a plechovým skladem se nachází na zajímavém, osamoceném místě v Hranicích – Drahotuších.

Jedná se o přízemní dům dřevěné konstrukce, částečně podsklepený, jenž prošel rozsáhlou rekonstrukcí dokončenou v roce 2018. Dům se nachází na oploceném pozemku o rozloze 2155 m2, na který navazuje další pozemek o velikosti 1453 m2. Roste zde množství zeleně, která poskytuje chladivý stín a úkryt před přímým letním sluncem. Velmi příjemné klima umocňuje i velká vzdálenost od ostatních staveb, která zároveň zaručuje vysokou míru soukromí vůči okolnímu dění. Přesto budete mít vše potřebné pohodlně dostupné, a to jak pěšky, tak automobilem.

Po vstupu do rodinného domu můžete vejít z předsíně přímo na toaletu nebo do prostorného obývacího pokoje s kuchyní a jídelnou, jež jsou spojeny v jeden prostorný a kompaktní celek. Z jídelní části je pak možné vstoupit buď do ložnice, pokoje nebo do šatny s pracovnou.

Vytápění zajišťují krbová kamna s výměníkem a rozvodem do radiátorů a z menší části také do podlahového topení. Tuto kombinaci oceníte hlavně v aktuální době rostoucích cen energií.

Součástí pozemku je také mobilheim, který taktéž prošel rekonstrukcí. Po vstupu se ocitnete v prostorné kuchyni s jídelním stolem a koutem s televizí, na nějž navazuje spací část s průchodem do koupelny s WC. Mobilheim je vytápěn krbovými kamny.

V blízkosti pod zahradou se nachází železniční koridor, který brzy podstoupí úpravy v rámci chystané výstavby vysokorychlostní trati, čímž dojde současně k navýšení komfortu v okolí zahrady.

Tato nabídka má mnohé další přednosti, které vám velmi rád představím na osobní prohlídce.

V případě potřeby financování a získání úvěru je vám plně k dispozici naše hypoteční poradkyně, která pracuje v oboru více než 20 let a najde přímo pro vás tu nejlepší nabídku na míru.

Fotogalerie

Lokalita

3D scan

3D scan

Líbí se Vám tahle nemovitost?
Já jsem připraven. Váš realiťák Michal Miško.

+420 777 988 200
realitak@michalmisko.cz

Radniční 32
753 01 Hranice

+420 777 988 200
realitak@michalmisko.cz

Radniční 32
753 01 Hranice