PRODEJ

PRODÁNO

Rodinný dům 4+1 s velikou oplocenou zahradou

DOLNÍ TĚŠICE č.p.35

Cena: 3 975 000 Kč

Dokonalý klid, téměř úplná samota a nádherné výhledy na Hostýnské vrchy - toto je jen pár znaků, kterými se vyznačuje tento krasavec.

Jako jarní novinku jsem si pro vás připravil menší rodinný dům o podlahové ploše 80 m2, dispozici 4+1 a nadstandardně velkou zahradou o výměře přes 2.000 m2, která od jara do podzimu hraje nádhernými tóny barev i vůní, díky precizně zpracovaným rozložením záhonů a skalek, které zde podtrhují tu správnou oázu klidu.

Jedná se o vybavenou dřevostavbu, která byla postavena a kolaudována v roce 2008.

Při vstupu do domu se dostanete do předsíně, z ní do chodby, která vás zavede do jednotlivých místností a zároveň se z ní dostanete výsuvným schodištěm do půdního prostoru, který je ideálním místem pro uskladnění sezónních věcí. Dále jsou v domě 3 samostatné pokoje, rozlehlá koupelna s vanou, samostatná toaleta, obývací pokoj s výstupem na terasu a kuchyň s kuchyňskou linkou.

Dům je připojen na veřejný vodovod, elektřinu, plyn a internet. V domě je vybudován komín na tuhá paliva, který dosud nebyl užívaný.

Dolní Těšice se nachází 11 km od centra města Hranice.

Na závěr nezbývá než dodat info k možnosti financování koupě. Pokud s ní potřebujete pomoci, pak je vám plně k dispozici naše hypoteční makléřka, která pracuje v oboru více než 20 let. Vždy vám zařídí to nejvýhodnější financování a podmínky šité na míru, i přes dnešní komplikovanou dobu.

Michal Miško – Váš realiťák

Fotogalerie

Lokalita

3D scan

3D scan

Líbí se Vám tahle nemovitost?
Já jsem připraven. Váš realiťák Michal Miško.

+420 777 988 200
realitak@michalmisko.cz

Radniční 32
753 01 Hranice

+420 777 988 200
realitak@michalmisko.cz

Radniční 32
753 01 Hranice