PRODEJ

PŘIPRAVUJI PRODEJ

PRODÁNO

REZERVACE

Rodinný dům v Soběchlebech

Č.P. 116, SOBĚCHLEBY, okr. PŘEROV

Cena: 1.850.000 Kč

Nabízím k prodeji zděný rodinný dům nacházející se ve "střediskové" obci Soběchleby, okres Přerov, s téměř šesti sty obyvateli a rozsáhlou občanskou vybaveností.

Dům nabízí dispozici 4+2, přičemž v přízemí i patře se nacházejí samostatné bytové jednotky 2+1. V patře je navíc možné rozšířit jednotku o další pokoj bez nutnosti větších stavebních úprav. Jednotka v přízemí je ve velmi špatném stavu a pro její obyvatelnost je nutná kompletní rekonstrukce včetně zajištění odizolování zemní vlhkosti. Jednotka v patře byla donedávna obývána a umožňuje okamžité nastěhování. 

V domě probíhala průběžná údržba a také dílčí rekonstrukce (topení a ohřev vody, včetně rozvodů a radiátorů v patře, zastřešení části dvora, plastová okna ve větší části objektu). 

K domu dále náleží garáž a velký zastřešený průjezd na dvůr, kde naleznete samostatný sklep, výměnek a hospodářské stavení (vše ve špatném stavu). Výhodou je poloha obce, díky které jsou okolní města nadosah – Lipník nad Bečvou (7 km), Bystřice pod Hostýnem (9 km) a Hranice (10 km).

Dům je k dispozici ihned po koupi. 

Pro více informací volejte makléře nabídky. Financování koupě vám zajistí naše hypoteční makléřka, která pracuje v oboru více než 20 let a zařídí vám nejvýhodnější financování i v dnešní komplikované době.

Fotogalerie

Lokalita

3D scan

3D scan

Líbí se Vám tahle nemovitost?
Já jsem připraven. Váš realiťák Michal Miško.

+420 777 988 200
realitak@michalmisko.cz

Radniční 32
753 01 Hranice

+420 777 988 200
realitak@michalmisko.cz

Radniční 32
753 01 Hranice