PRODEJ

PŘIPRAVUJI

Rodinný dům 5+1 s garáží kousek od Nového Jičína

Vlčnov č.p. 31, Starý Jičín, okres Nový Jičín

Cena: 5 490 000 Kč

Čerstvým nováčkem v mém realitním seznamu je prostorný dům ve Vlčnově. Víte kde to je?

Jedná se o místní část, která je stavebně téměř propojená s centrem Starého Jičína, k jehož hlavním dominantám patří zřícenina Hradu Starý Jičín, několik významných cyklotras Moravské brány a například nedaleké Muzeum Tatra Kopřivnice.

A nyní se pojďme podívat do samotného domu.

Nemovitost nabízí dispozici 5 + 1 a nachází se ve svažitém terénu s menší zahradou v klidné části Starého Jičína, v místní části Vlčnov.

Dům je připojen na elektřinu, kanalizaci, vodovod, plyn a internet. Vytápění zajišťuje moderní tepelné čerpadlo vzduch/voda.

V přízemí domu najdete předsíň, vstupní chodbu se schodištěm do dalších pater, 2 pokoje, menší kuchyňku, umývárnu, několik menších skladů a místnost, která svým zázemím i velikostí dříve sloužila jako salon pro domácí mazlíčky. Nyní nabízí ideální prostor pro budoucí wellness s odpočinkovou zónou, kde je k dispozici také infrasauna.

Na dům plynule navazuje garáž, odkud můžete projít přímo do domu.

Další prostornou místností je kotelna s technickým zázemím a samostatným vstupem z přední části domu.

Z chodby v přízemí se dále dostanete po schodišti do mezipatra, kde se nachází menší chodba, kuchyň, velká koupelna s rohovou vanou i toaletou a velkorysý obývací pokoj s dvěma výstupy na terasu o velikosti 17 m2, která je zároveň vstupem do zahrady.

Poslední část domu tvoří v druhém nadzemním podlaží 2 prostorné pokoje a chodba, odkud máte přístup do obou částí půdy.

Celý dům je příjemně prosvětlený díky velkému počtu oken.

Na závěr nezbývá než doplnit info k možnosti financování koupě tohoto domu. Pokud s ním potřebujete pomoci, je vám plně k dispozici naše hypoteční makléřka, která pracuje v oboru více než 20 let. Vždy vám zařídí to nejvýhodnější financování a podmínky šité na míru, i v dnešní komplikované době.

Fotogalerie

Lokalita

3D scan

3D scan

s

Líbí se Vám tahle nemovitost?
Já jsem připraven. Váš realiťák Michal Miško.

+420 777 988 200
realitak@michalmisko.cz

Radniční 32
753 01 Hranice

+420 777 988 200
realitak@michalmisko.cz

Radniční 32
753 01 Hranice