PRODEJ

REZERVOVÁNO

Rodinný dům 5+kk s garáží na jedinečně klidném místě!

TEPLICE NAD BEČVOU č.p.7

Cena: 7 950 000 Kč

Zimní období a Vánoce jsou časem klidu, překvapení a setkávání s blízkými v této uspěchané době. Proto jsem velmi rád, že vám mohu nabídnout opravdové předvánoční překvapení v podobě velkého rodinného domu s vlastní fotovoltaickou elektrárnou a zahradou na úžasně klidném místě v Teplicích nad Bečvou, kde nechybí krásný výhled do okolí a ideální atmosféra pro setkávání s rodinou či přáteli.

Dům s podlahovou plochou 160 m2 nabízí dvě podlaží a půdu.

Vstoupit do jeho přízemí můžete hned několika způsoby: hlavním vchodem, z garáže nebo přímo ze zahrady přes prosklenou, uzavřenou terasu.

Po vstupu nejprve vejdete do prostorné chodby, odkud se dostanete do jednotlivých místností. První z nich je pokoj se dvěma okny, dále velká koupelna s rohovou vanou, WC, bidetem a prosvětlená, prostorná kuchyň spojená s obývacím prostorem. Z její jídelní části pak projdete na již zmiňovanou terasu, kde můžete i přes nevlídné počasí příjemně trávit volný čas se svou rodinou.

Ze vstupní chodby projdete také do garáže velké téměř 16 m2 a do chodby v patře, které nabízí velmi zajímavou dispozici v podobě 2 zrcadlově obrácených pokojů s východem na společný balkon, dále místnost vhodnou pro pracovnu či šatnu a opět zde najdete prostornou koupelnu s vyzděným sprchovým koutem a WC. Posledním pokojem je prostorná ložnice.

Praktickou součástí domu je také půda o ideální velikosti a výšce pro uskladnění sezónních věcí, kde se rovněž nachází motorová jednotka k centrálnímu vysavači, který je rozveden po celém domě.

Přilehlá zahrada nabízí mimo jiné vybudované ohniště či zahradní domek a zadní brankou se odsud dostanete do oázy klidu místních polností.

Dům je připojen na veřejný vodovod (ale disponuje i vlastní kopanou studnu), dále na veřejnou kanalizaci, elektřinu a plyn.

A ač se nachází téměř na konci ulice, do centra Teplic to budete mít opravdu kousek (2–3 minuty chůze).

Navíc stojí v těsné blízkosti Lázní Teplice nad Bečvou, které nabízejí krásné prostředí plné zeleně a klidu lázeňské kolonády dodávající místu úžasnou atmosféru.

Proto rozhodně dlouho neotálejte. Nepochybuji, že ani tento velikán se u mě v nabídce dlouho neohřeje.

Na závěr nezbývá než dodat info k možnosti financování koupě. Pokud s ním potřebujete pomoci, pak je vám plně k dispozici naše hypoteční makléřka, která pracuje v oboru více než 20 let. Vždy vám zařídí to nejvýhodnější financování a podmínky šité na míru, i přes dnešní komplikovanou dobu.

Michal Miško – Váš realiťák

Fotogalerie

Lokalita

3D scan

3D scan

Líbí se Vám tahle nemovitost?
Já jsem připraven. Váš realiťák Michal Miško.

+420 777 988 200
realitak@michalmisko.cz

Radniční 32
753 01 Hranice

+420 777 988 200
realitak@michalmisko.cz

Radniční 32
753 01 Hranice