PRODEJ

PŘIPRAVUJI

Rodinný dům 6+2 na klidném místě

A. Dvořáka 1104/10, Lipník nad Bečvou

Cena: 6 950 000 Kč

Mám pro Vás letní speciálku v podobě velmi pěkného, udržovaného domu pro početnější rodinu anebo dvě generace o dispozici 6+2. Dům se nachází ve velmi klidné a příjemné lokalitě města Lipník nad Bečvou.

Nemovitost je obklopena zahradou se vzrostlou zelení, která dokonale zajišťuje soukromí. Součástí pozemku je také garáž s dalším prostorem pro pohodlné uskladnění zahradního nářadí.

A co dalšího dům nabízí? Hravě ho můžete přizpůsobit jediné velké bytové jednotce, nebo ho rozdělíte na dvě jednotky o dispozici 3 + 1 vhodné například pro dvougenerační bydlení.

V prvním nadzemním podlaží se nachází velký obývací pokoj, další 2 pokoje, kuchyň, koupelna a samostatné WC.

Ve druhém podlaží taktéž najdete velký obývací pokoj, dále tři pokoje, místnost, která dříve sloužila jako kuchyň, spíž, koupelnu a WC.

Dům je celý podsklepený, díky čemuž máte navíc k dispozici čtyři další prostorné místnosti, ideální pro dílnu, skladovací prostory nebo pivnici. Vedle toho nabízí sklepní prostor i samostatné WC.

Objekt je postaven z šedé tvárnice v kombinaci s pálenou cihlou. Zkolaudován byl v roce 1967, poté byla v roce 2003 zhotovena část krovu a položena nová krytina z pálené tašky. Další rekonstrukce proběhla v roce 2010, kdy byla vyměněna okna za plastová. Dům je dále napojen na veřejný vodovod, kanalizaci, elektřinu i plyn.

Prezentovaný dům nabízí mnohé další přednosti a velmi rád vám je představím na osobní prohlídce. Proto se dlouho nerozmýšlejte! Vždyť letní prosluněné dny si můžete na této zahradě užívat právě vy!

Číslo znáte, tak neváhejte a kontaktujte mě.

K dispozici je vám i naše hypoteční makléřka s více než 20 lety zkušeností v oboru. Pokud potřebujete pomoci s financováním koupě, pak vám zajistí ty nejlepší podmínky na trhu.

Fotogalerie

Lokalita

3D scan

3D scan

Líbí se Vám tahle nemovitost?
Já jsem připraven. Váš realiťák Michal Miško.

+420 777 988 200
realitak@michalmisko.cz

Radniční 32
753 01 Hranice

+420 777 988 200
realitak@michalmisko.cz

Radniční 32
753 01 Hranice