PRODEJ

PŘIPRAVUJI PRODEJ

PRODÁNO

REZERVOVÁNO

Rodinný dům na klidném místě v Dolní Lutyni

bezručova č.p.509, Dolní Lutyně, okr. Karviná

Cena: 4 200 000 Kč

Sehnat v dnešní době dům pro početnou rodinu či dokonce dvě generace, který je v dobrém stavu nebo po větší rekonstrukci a zároveň vás nezruinuje svými náklady na energie, není vůbec jednoduchý úkol. S touto nabídkou vám jej ale pomůžu splnit!

Zděný dům se nachází na ulici Bezručova v Dolní Lutyni, která je sympatická nejen pro svou dostupnost, ale i nevelkou intenzitu dopravy. Do Bohumína, Rychvaldu, Orlové i Karviné to budete mít opravdu kousek. 

Dům postavený v 60.–70. letech minulého století prošel nedávno rozsáhlou rekonstrukcí, včetně zateplení obvodového pláště a střechy, výměny kotle na tuhá paliva s automatickým zásobníkem, rozvodů elektřiny, vody a kanalizace a další…

Přes své kompaktní uspořádání nabízí dům velmi prostornou dispozici 8+2. Po drobné stavební úpravě je navíc možné jej rozčlenit na dvě samostatné jednotky 4+1, pro dvougenerační bydlení. Za domem se nachází hospodářská stavba s garáží a dvěma sklady. Dále zde najdete prostornou, oplocenou zahradu, která zajišťuje dostatek soukromí i místa pro pěstování a relax.

Pokud hledáme dům, do něhož se můžete brzy nastěhovat, navíc za přijatelnou cenu a v dostupné lokalitě, je tato nemovitost ta správná volba.

Financování koupě vám zajistí naše hypoteční makléřka, která pracuje v oboru více než 20 let.

Více informací na tel: 777 988 200.

Váš realiťák Michal

Fotogalerie

Lokalita

3D scan

3D scan

Líbí se Vám tahle nemovitost?
Já jsem připraven. Váš realiťák Michal Miško.

+420 777 988 200
realitak@michalmisko.cz

Radniční 32
753 01 Hranice

+420 777 988 200
realitak@michalmisko.cz

Radniční 32
753 01 Hranice