PRODEJ

PŘIPRAVUJI NABÍDKU

Prodej rodinného domu k rekonstrukci v Černotíně

č.p.97, Černotín

Cena: 990 000 Kč

Hledáte vhodné místo pro bydlení na vesnici ve vzdálenosti do 6 km od centra Hranic, a přitom se nechcete starat o náročnou údržbu zahrady? Nespokojíte se s bydlením, které vybudoval někdo jiný, ale chcete si ho upravit přesně po svém?

Pak mám pro vás nabídku tohoto přízemního zděného domu o dispozici 3+kk s možností dobudování dalších místností v podkroví. Dům je dlouhodobě nevyužívaný, proto možná na „první pohled“ nevzbudí pozitivní emoce, ale jeho stabilní konstrukční prvky, jednoduchá dispozice a zavedené přípojky elektřiny, vodovodu a plynu vám umožní rychlé vybudování bydlení pro vaši rodinu za přijatelnou cenu. V těsné blízkosti domu protéká Hluzovský potok, který ho odděluje od hlavní silnice, ale ani při bleskových povodních nebyl dům poškozen. Na pozemku se dále nachází garáž určená k demolici, která vám zajistí dostatečný prostor pro parkování několika automobilů nebo vybudování venkovního posezení.

Tato nabídka má mnohé další přednosti, které vám velmi rád představím na osobní prohlídce.

V případě potřeby financování a získání úvěru je vám plně k dispozici naše hypoteční poradkyně, která pracuje v oboru více než 20 let a přímo pro vás najde tu nejlepší nabídku na míru s akční sazbou 5,69 %.

Fotogalerie

Lokalita

3D scan

3D scan I.NP

3D scan II.NP

Líbí se Vám tahle nemovitost?
Já jsem připraven. Váš realiťák Michal Miško.

+420 777 988 200
realitak@michalmisko.cz

Radniční 32
753 01 Hranice

+420 777 988 200
realitak@michalmisko.cz

Radniční 32
753 01 Hranice