PRODEJ

Prostorný rodinný dům 6+kk s rozsáhlým příslušenstvím

Kyjovice č.p.43, okr. Znojmo

Cena: 6 600 000 Kč

Hledáte bydlení, kde si díky velkému prostoru budete rozumět i s dospívajícím dítětem nebo rodiči, kteří už vyžadují vlastní klid a soukromí, ale zároveň si chcete být stále nablízku? Pak tady mám pro vás to pravé řešení!

Představuji vám velice zajímavý dům, včetně pozemku a okolních staveb o celkové rozloze 476 m2, který se nachází v okrese Znojmo, v malé a klidné obci Kyjovice. 

Samostatně stojící rodinný dům o dispozici 6 + kk je postaven jako dřevostavba a dokončen byl v roce 2012. 

V přízemí domu, které je bezbariérové, naleznete předsíň a rozlehlou chodbu. Ta plynule přechází do prostorné kuchyně ve tvaru písmene U a pokračuje do obývacího pokoje. Najdete zde také koupelnu se sprchovým koutem a WC a jeden menší pokoj. V patře pak nejprve vstoupíte do prostorné chodby, odkud se dostanete do jednotlivých místností, jako jsou koupelna s vanou a WC, dále ložnice, tři pokoje a šatna. 

Vytápění domu je zajištěno elektrokotlem a kotlem na tuhá paliva propojeným s akumulační nádrží. Jako podlahové krytiny jsou v domě použity dlažba a plovoucí podlahy. Dům je napojen na veřejnou kanalizaci, vodovod i elektřinu. 
V případě potřeby lze doinstalovat klimatizaci, která je dokonce již stavebně předchystána pro jednotlivé obytné místnosti.


Další součástí domu je velká garáž a technická místnost. 

Odsud vám průchod suchou nohou do domu zajistí dostatečně velké kryté stání. Z druhé části domu se pak plynule dostanete na terasu se zahrádkou, odkud projdete do další části obytných i užitných prostor. 

V těsné blízkosti domu je nad původními garážemi postavena velmi útulná garsonka, která má svou koupelnu a WC. Na pozemku se dále nachází dvorek a menší hospodářské stavení s oploceným výběhem. 

Obec Kyjovice, která leží zhruba 10 km od města Znojmo, je s okolím dobře propojena autobusovou dopravou a také cyklostezkou, po níž se svezete přímo do Znojma i řady dalších zajímavých míst. Bydlení v této oblasti je naprosto úchvatné a věřím, že ho ocení nejen milovníci dobrých vín, burčáků a proslulých každoročních slavností, ale naprosto celé jižní Moravy.

Financování koupě vám zajistí naše hypoteční makléřka, která pracuje v oboru více než 20 let a zařídí vám nejvýhodnější financování i v dnešní komplikované době.

Fotogalerie

Lokalita

3D scan

3D scan

Líbí se Vám tahle nemovitost?
Já jsem připraven. Váš realiťák Michal Miško.

+420 777 988 200
realitak@michalmisko.cz

Radniční 32
753 01 Hranice

+420 777 988 200
realitak@michalmisko.cz

Radniční 32
753 01 Hranice