PRODEJ

PŘIPRAVUJI PRODEJ

PRODÁNO

REZERVACE

Rodinný dům ve Staříči

staříč č.p.13, okr. Frýdek-místek

Cena: 7 900 000 Kč

Exkluzivně mám pro vás nabídku prodeje rodinného domu ve Staříči, který během letošního roku prošel rozsáhlou rekonstrukcí. Obec Staříč se nachází 10 minut jízdy autem od center Frýdku-Místku a pouze 3 minuty od sjezdu z dálnice D56, která Frýdek-Místek spojuje s Ostravou.

Nabízí rozsáhlou občanskou vybavenost včetně mateřské a základní školy prvního stupně, k dispozici je lékař, obchod, pošta ad. Dům je napojen na inženýrské sítě – tj. veřejný vodovod, plyn a elektřina, a v obci je aktuálně dokončována výstavba splaškové kanalizace.
Celková užitná plocha domu je 318 m2 ve dvou nadzemních podlažích. První, o dispozici 4+1, tvoří vstupní chodba, kuchyň s jídelnou, obývací pokoj, ložnice, dětský pokoj a velký pokoj s otevřeným stropem průchozím do druhého patra, které lze využít jako kancelář, zimní zahradu nebo jako dva další pokoje. V přízemí se dále nachází další místnost se vstupem ze zahrady, kterou je možné využívat jako sklad nářadí nebo například pro zbudování sauny. Druhé podlaží má podobu otevřeného podkroví, aktuálně v pokročilém stádiu příprav na dobudování dalších prostor, případně pro otevřenou hernu, ateliér apod.
Jedinečnost domu podtrhují místy přiznané klenbové stropy a dřevěné trámy. Budoucímu majiteli stačí zhotovit kuchyňskou linku, interiérové dveře, sprchový kout s umyvadlem v koupelně a poté je možné plnohodnotně bydlet.
V případě potřeby financování a získání úvěru je vám k dispozici naše hypoteční poradkyně, která pracuje v oboru více než 20 let a najde vám tu nejlepší nabídku na míru.

Fotogalerie

Lokalita

3D scan

3D scan

Líbí se Vám tahle nemovitost?
Já jsem připraven. Váš realiťák Michal Miško.

+420 777 988 200
realitak@michalmisko.cz

Radniční 32
753 01 Hranice

+420 777 988 200
realitak@michalmisko.cz

Radniční 32
753 01 Hranice