PRODEJ

PŘIPRAVUJI PRODEJ

PRODÁNO

REZERVACE

Rodinný dům ve Stříteži nad Ludinou

STŘÍTEŽ NAD LUDINOU č.p.177, okr. PŘEROV

Cena: 4 800 000 Kč

Ani v zimních měsících nezahálím a nachystal jsem si pro vás nabídku právě zrekonstruovaného domu o dispozici 5+1 se zahradou v klidné lokalitě v podhorské obci Střítež nad Ludinou v Moravské bráně. Obec se nachází nedaleko města Hranice s blízkým napojením na dálnici D1.

Ve Stříteži, kde zůstaly zachovány živé tradice jako hody, maškarní a sportovní bály, najdete mateřskou a základní školu, kostel, obchod, hospodu, poštu, zdravotní středisko a nově zrekonstruované vnitřní i venkovní multifunkční sportovní areály Sokolovna a Na Zahradách, které nabízejí tenisový kurt, hřiště pro beachvolejbal, asfaltové i fotbalové hřiště. Obcí procházejí cyklotrasy z Teplic nad Bečvou do Oder a ze Starého Jičína do Potštátu a také mikroregionální cyklotrasa Po stopách větrné a vodní energie

Cihlový dům o podlahové ploše 177 m2 má dvě nadzemní podlaží. Napojen je na veřejný vodovod, elektřinu, septik a v budoucnu je v obci plánováno odkanalizování. 

V prvním nadzemním podlaží najdete prostornou vstupní chodbu s otevřeným stropem, odkud se dostanete do všech podlaží. Dále nabízí kuchyň s jídelnou a tři obytné pokoje, které lze využít například jako obývací pokoj, dětský či hostinský pokoj nebo pracovnu, a také technickou místnost a koupelnu s toaletou.

V druhém podlaží se nachází koupelna, rozlehlá šatna a dva pokoje, které mohou posloužit například pro ložnici, dětský pokoj nebo hernu. 

Celý dům je podsklepený a najdete zde několik místností pro uložení sezonních věcí, pro skladování potravin nebo zázemí pro kutily. 

Okolí domu je neupravené a částečně bez oplocení. V těsné blízkosti je nachystána parkovací plocha pro dva automobily. 

Budoucí majitelé si musí pro plnohodnotné bydlení zhotovit kuchyňskou linku, sanitu a obklady v obou koupelnách, svítidla, položit obložení schodiště, krytiny podlah a zajistit finální barvu fasády a interiérové dveře, což jim umožní si dům utvořit přesně podle svých představ.

V případě potřeby financování a získání úvěru je vám k dispozici naše hypoteční poradkyně, která pracuje v oboru více než 20 let a najde pro vás tu nejlepší nabídku na míru. 

Rádi byste vlastnili svazek klíčů od tohoto domu? Pak na nic nečekejte a kontaktujte mě, vašeho realiťáka Michala.

Fotogalerie

Lokalita

3D scan

3D scan

Líbí se Vám tahle nemovitost?
Já jsem připraven. Váš realiťák Michal Miško.

+420 777 988 200
realitak@michalmisko.cz

Radniční 32
753 01 Hranice

+420 777 988 200
realitak@michalmisko.cz

Radniční 32
753 01 Hranice