PRODEJ

PŘIPRAVUJI PRODEJ

PRODÁNO

REZERVACE

Vytápěná chata s oplocenou zahradou

LIPNÍK NAD BEČVOU, LIPNÍK NAD BEČVOU VI-LOUČKA

Cena: 2.490.000 Kč

Ať jste zahrádkář či hledáme svoje místo s klidem, tak pro vás je nově vytvořená zahrada o velikosti 623 m2 s novostavbou chaty o zastavěné ploše 36 m2 přesně to co hledáte.

Ať jste zahrádkář či hledáte svoje místo s klidem, tak pro vás je nově vytvořená zahrada o velikosti 623 m2 s novostavbou chaty o zastavěné ploše 36 m2 přesně to, co hledáte.
Rozdělením velkého pozemku na 4 části vzniklo místo, kam se budete rádi vracet a kde strávíte veškerý svůj volný čas. V současné době finalizuje proces schválení povolení pro zhotovení studny a umístění chaty, která je již postavená a po předchozí dohodě si ji můžete prohlédnout.
Chata je zateplená, svislé konstrukce jsou opláštěny palubkami a součástí vybavení je také invertorová klimatizační jednotka, kuchyňská linka se spotřebiči(jsou možné dvě velikostní varianty dle požadavku zájemce) a sanita v koupelně. Elektroinstalace včetně vnitřního a venkovního osvětlení je taktéž v ceně. Zároveň je k dispozici nákupní seznam na veškeré zařizovací předměty a nábytek dle vizualizací s možností dovozu a montáže, takže můžete mít chatu přesně jak je na vizualizacích a nemusíte „hnout ani prstem“.
Díky klimatizační jednotce je možné chatu také vytápět pro pohodlné užívání od začátku jara do konce podzimu. Každá ze 4 zahrad má vlastní přípojku elektřiny, vodu ze společné studny (jedna studna pro 2 zahrady), jímku na odpadní vody a brzy bude oplocena.
Neváhejte a volejte vašeho makléře nabídky, získáte tak svůj ráj na zemi.

Fotogalerie

Lokalita

Líbí se Vám tahle nemovitost?
Já jsem připraven. Váš realiťák Michal Miško.

+420 777 988 200
realitak@michalmisko.cz

Radniční 32
753 01 Hranice

+420 777 988 200
realitak@michalmisko.cz

Radniční 32
753 01 Hranice